Diákhitel Ösztöndíj Pályázat

Megjelent: 2019. április 05. péntek

Kedves Hallgatók!

Ösztöndíj pályázat Diákhitellel rendelkező hallgatók számára - A Diákhitel Központ Zrt., mint a felsőoktatásban tanuló hallgatók egyik legfontosabb pénzügyi partnere, társadalmi felelősségvállalása okán feladatának tekinti, hogy lehetőségeihez mérten támogassa a jövő kiválóságait, hozzájáruljon az értelmiségi lét alapjainak megteremtéséhez.

A Társaság a 2019/20-as tanévben negyedik alkalommal elindítandó programja olyan Diákhitellel (Diákhitel1, Diákhitel2) rendelkező hallgatókat kíván segíteni, akik saját szakterületük leendő mestereivé válhatnak, és már egyetemi/főiskolai hallgatóként komoly eredményeket, sikereket tudhatnak maguk mögött.
A Diákhitel Központ Zrt. Diákhitel Ösztöndíj Programja az alábbiakban részletezett feltételekkel kerül meghirdetésre.

A tehetséges és/vagy kiemelkedő tanulmányi teljesítményt nyújtó, Diákhitellel (Diákhitel1, Diákhitel2 érvényes szerződéssel) rendelkező egyetemi/főiskolai hallgató ösztöndíj keretében történő támogatása a 2019/20-as tanév során (két egymást követő tanulmányi félévben, azaz 10 hónap időtartamban).

További részleteket a honlapon találtok!