Aláírásgyűjtés az Óbudai Egyetem egységéért

Megjelent: 2018. december 12. szerda

Az Óbudai Egyetem egységének és értékeinek fenntartása melletti elkötelezettség kifejezése céljából az intézmény Szenátusa, Szakszervezeti Bizottsága és Hallgatói Önkormányzata aláírásgyűjtést szervez az Egyetem minden közalkalmazottja, valamint a hallgatói jogviszonnyal rendelkezők körében.

Kérünk, hogy az Óbudai Egyetem egységének és értékeinek fenntartása melletti elkötelezettségedet az e célból készített aláíróív aláírásával fejezd ki.

Az EHÖK irodája (Tavaszmező "A" épület alagsor) mellett lévő faliújságon kihelyeztünk aláíró íveket. Itt is aláírhatjátok december 18-ig.