Félévzárással/Félévkezdéssel kapcsolatos fontosabb információk

Megjelent: 2018. május 15. kedd

Kedves Hallgatók!

Félévzárással/Félévkezdéssel kapcsolatos fontosabb információk és teendők:

·         Vizsgajelentkezések kezdete minden kar esetében: 2018. május 14. 13:00

·         A vizsgaidőszak: 2018. május 22. (kedd) - 2018. június 25. (hétfő)

·         Előzetes tárgyfelvételi időszak KGK nappali munkarend esetében: 2018. június 13. 13:00 órától június 29-ig.

·         Előzetes tárgyfelvételi időszak KGK távoktatás és esti munkarend esetében: 2018. június 20. 13:00 órától június 29-ig.

·         A hallgatók a regisztrációs hét első napján 8:00 órától a regisztrációs hét utolsó előtti napjáig véglegesíthetik felveendő tantárgyaikat

o   azaz 2018. szeptember 3. (hétfő) 8:00 órától 2018. szeptember 6. (csütörtök) 24:00 óráig.

o   Regisztrációs hét: 2018. szeptember 3 - 7.

·         Első oktatási nap: 2018. szeptember 10. (hétfő)

AIESEC

Megjelent: 2018. április 17. kedd
Sziasztok!

A Tavaszi Napok egyik előadójáról itt egy kis ismertető!

Az AIESEC a világ legnagyobb nemzetközi diákszervezete, mely szakmai gyakorlatokat és önkéntes programokat kínál diákoknak külföldön, 136 országban világszerte. Ha szeretnéd a gyakorlatban kipróbálni az egyetemen szerzett tudásodat, vagy éppen szükséged van szakmai gyakorlatra a diplomához, ne habozz ellátogatni az alábbi honlapra, és kedved szerint böngészni a 20 000 programunk közül.
Akár egy startupnál, akár multinacionális cégnél helyezkednél el, segítünk, hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbb lehetőséget, és gördülékenyen menjen a kiválasztási folyamat is.
Keress minket bátran Facebookon is, de ha regisztrálsz a honlapon, mi is írunk neked e-mailben, ahol felteheted a kérdéseid.

Tavaszi napok

Megjelent: 2018. április 09. hétfő

Sziasztok!

Most, hogy túl vagyunk a félév felén és itt a tavasz ideje egy kicsit lazítani! Erre jobb helyet és időpontot nem is tudunk ajánlani, mint Április 24-25 az "A" épület udvarán a

Tavaszi Napokat

Idén is készültünk egy csomó régi és új programmal Nektek, amikre itt tudtok regisztrálni!

További részletekért keressétek bizalommal a KGK HÖK-öt!

Önvédelmi előadás

A befolyásolás,mint kommunikációs eszköz

Teremfoci 2018.04.25

Beerpong 2018.04.25

Csocsó 2018.04.25

Vándorkorsó 2018.04.25

Ösztöndíjtábla

Megjelent: 2018. február 27. kedd

Tisztelt Hallgatók!

Az 2017/18/2-es félévben az alábbi módon kerültek meghatározva a homogén csoportok. Ezúton szeretnék megkérni minden hallgatót, hogy ellenőrizze adatait az alábbi táblában. Amennyiben bármilyen eltérést tapasztal, kérem, ezt jelezze péntek ( Március 2.) 12:00-ig  az alábbi  e-mail címeken:

[Ösztöndíjtábla letöltése]

Köszönettel:
Liszkai Kata Danicza
Keleti Hallgatói önkormányzat
Alelnök

Budapest, 2018.02.27

Koordinátor választás eredmények

Megjelent: 2018. február 14. szerda

Kedves Hallgatók!

Lezajlottak az aktuális koordinátori választások, az alábbi eredménnyel:

Általános koordinátor: Acsay Alexandra

PR és rendezvényekért felelős koordinátor: Pinke Petra

Mentor koordinátor: Wild Afrodité

Érdekvédelmi ügyekért felelős koordinátor: Fárbás Gergely

Gratulálunk a megválasztott koordinátoroknak, elérhetőségüket a koordinátorok fül alatt találjátok.