Ösztöndíj 2019/2020 II. Félév

Megjelent: 2020. február 19. szerda

Ösztöndíj 2019/2020 II. félév

Kérdés esetén keressetek minket bizalommal!

Fogadóóra-időpontok

WALD-Fontos vagy!

Megjelent: 2019. december 09. hétfő

Kedves Hallgatók,

Mint bizonyára már értesültek róla, hallgatótársuk öngyilkosságot követett el az egyetemen. Szeretnénk ezúton részvétünket kifejezni mindazoknak, akik érzelmileg közel álltak hallgatónkhoz.

Szeretnénk azoknak a hallgatóknak pszichológiai támogatást nyújtani, akik érintettek a sajnálatos eseményben, jelen voltak, szemtanúi voltak vagy más módon érintettek hallgatótársuk halálával kapcsolatban (pl. közeli kapcsolatban voltak).

Ehhez biztosítunk külső szakértő partneren (WaldEAP) által a következő 3 hónapban egy ingyenesen hívható zöld számot, illetve email címet, amelyeken keresztül telefonos vagy személyes pszichológiai tanácsadásra lehet időpontot egyeztetni. A szolgáltatás teljes mértékben bizalmas, anonim, nevet sem kell megadni a szolgáltatás igénybevételéhez. A szolgáltatás az egyetem érintett hallgatói számára díjmentes.

Javasoljuk, hogy az érintettek vegyék igénybe a szolgáltatást, hogy a megfelelő szakmai támogatással megelőzhetőek legyenek a traumatikus esemény esetleges hosszútávú hatásai.

Az ingyenesen hívható zöld szám: 06 80 808 111